Sākumlapa    Kontakti   Vakances
LAT    RUS    ENG

risk@balt-risk.lv
Vakances
SIA Balt Risk aicina jaunus enerģiskus cilvēkus pārdošanas speciālista amatā.

Pienākumi:
  • SIA Balt Risk pakalpojumu izvirzīšana Latvijas tirgū;
  • Jaunu klientu piesaistīšana, līgumu parakstīšana;
  • Pārdošana pa tālruni;
  • Esošo klientu apkalpošana – klientu servisa realizēšana;
  • Jaunu produktu izstrādāšana un izvirzīšana.
Prasības:
  • Darba pieredze pārdošanas jomā, t.sk. pa tālruni;
  • Latviešu un krievu valodas zināšana (darbam Latvijas tirgū);
  • Datorlietotāja iemaņas;
  • Analītisks prāts;
  • Iniciatīva;
  • Komunikabilitāte;
  • Prasme pārliecināt un tikt pie rezutāta.
Piedāvājam:
  • Pastāvīgu algu un premēšanas sistēmu;
  • Profesionālas izaugsmes iespēju;
  • Draudzīgu kolektīvu.

Atrašanas vieta – Rīgā.
Darba sākums – pec vienošanās.

CV un motivācijas vēstuli lūgums sūtīt uz e-pastu info@balt-risk.lv ar nozīmi "pieteikums vakancei".
RiskList
RiskList ir speciāls nemaksātāju reģistrs, kur kreditori var reģistrēt debitorus, kas kavē maksājumus vai vispār nevēlas pildīt savas finansiālās saistības, nenododot šos debitorus uz parādu piedziņu inkaso kompānijai.

Tālrunis: +371 67323470
Fakss: +371 67508359
e-mail: risk@balt-risk.lv