Sākumlapa    Kontakti   Vakances
LAT    RUS    ENG

risk@balt-risk.lv
Vakances
SIA Balt Risk aicina jaunus enerģiskus cilvēkus pārdošanas speciālista amatā.

Pienākumi:
  • SIA Balt Risk pakalpojumu izvirzīšana Latvijas tirgū;
  • Jaunu klientu piesaistīšana, līgumu parakstīšana;
  • Pārdošana pa tālruni;
  • Esošo klientu apkalpošana – klientu servisa realizēšana;
  • Jaunu produktu izstrādāšana un izvirzīšana.
Prasības:
  • Darba pieredze pārdošanas jomā, t.sk. pa tālruni;
  • Latviešu un krievu valodas zināšana (darbam Latvijas tirgū);
  • Datorlietotāja iemaņas;
  • Analītisks prāts;
  • Iniciatīva;
  • Komunikabilitāte;
  • Prasme pārliecināt un tikt pie rezutāta.
Piedāvājam:
  • Pastāvīgu algu un premēšanas sistēmu;
  • Profesionālas izaugsmes iespēju;
  • Draudzīgu kolektīvu.

Atrašanas vieta – Rīgā.
Darba sākums – pec vienošanās.

CV un motivācijas vēstuli lūgums sūtīt uz e-pastu info@balt-risk.lv ar nozīmi "pieteikums vakancei".
Pieteikt jauno inkaso lietu
SIA Balt Risk klienti var pieteikt jaunas inkaso lietas.
Atgādinām, ka šo pakalpojumu var izmantot tikai pēc līguma noslēgšanas.

Tālrunis: +371 67323470
Fakss: +371 67508359
e-mail: risk@balt-risk.lv